ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
"ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ОНЛАЙН ФІНАНС"

Фінансовий лізинг

Вартість, розмір плати та умови надання послуги фінансового лізингу залежать від обраного продукту, строку лізингу та виду предмета лізингу.

Стандартні умови фінансування (без врахування витрат на страхування та зборів до пенсійного фонду):

Авансовий платіж від 20%

Термін лізингу від 12 до 60 місяців

Валюта фінансування - UAH

Валюта фінансування для фізичних осіб UAH

Графік платежів на вибір - класичний, ануїтет, дегресія, сезонний

Ставка фінансування від 21% річних в UAH

Комісійна винагорода 1,0 % від суми фінансування (без урахування авансового платежу)

Предмети лізингу - нежитлова нерухомість, легкові та вантажні автомобілі,

автобуси, сільгосптехніка, виробниче обладнання

У виключних випадках Компанія може пропонувати спеціальні умови фінансування.

Гіперпосилання на вебсторінку фінансової установи, де розміщено умови договору (уключаючи його публічну частину, оферти) та інших типових договорів про надання споживчого кредиту, внутрішні правила надання фінансових послуг фінансовою установою;

Договір про надання послуг з фінансового лізингу

Правила надання послуг з фінансового лізингу

Інформація про механізми захисту прав споживачів фінансових послуг

З метою захисту своїх прав споживач має право звертатися до:

 • Національного банку України Управління захисту прав споживачів фінансових послуг за наступною адресою:

  01601, Київ, вул. Інститутська, буд. 11-б

  Онлайн-форма для заповнення скарги на вебсайті НБУ

  Електронна пошта nbu@bank.gov.ua

  Телефон контакт-центру: 0 800 505 240

 • Держпродспоживслужби України та її територіальних органів (адреси та телефони територіальних органів Держпродспоживслужби можна знайти на сайті: https://dpss.gov.ua/

  Адреса: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1

  Електронна адреса: info@dpss.gov.ua

  Години роботи:

  пн-чт 9:00 - 18:00

  пт 9:00 - 16:45

  обідня перерва: 13:00 - 13:45

  (044)-279-12-70

Клієнт (споживач послуги) має право звернутися до надавача фінансової послуги з усною або письмовою скаргою/заявою та отримати обґрунтовану відповідь протягом 30 днів.

Способи врегулювання спірних питань щодо надання фінансових послуг:

1) Досудове врегулювання (направлення письмових звернень, запитів, листів до Компанії та/або до регулятора у сфері ринків фінансових послуг).

2) Судове врегулювання спору (направлення позовної заяви до суду).

Фінансова послуга - загальна сума зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити клієнт, включно з податками, або якщо конкретний розмір не може бути визначений - порядок визначення таких витрат :

Загальний розмір платежів при отриманні послуги фінансового лізингу залежить від обраного клієнтом виду предмета лізингу, валюти фінансування та продукту. При отриманні послуги можуть виникнути наступні податки та збори:

 • Збір на обов'язкове державне пенсійне страхування у разі фінансування легкових автомобілів, що підлягають першій державній реєстрації. Порядок оплати встановлюються ЗУ «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування».
 • Транспортний податок у випадках, передбачених Податковим кодексом України, постановою КМУ постановою Кабінету Міністрів України № 66 від 18 лютого 2016 року.

Кількість, строки сплати та розмір лізингових платежів на дату надання інформації виходячи з обраних лізингоодержувачем умов.

Зазначена інформація надається лізингоотримувачу у формі графіка лізингових платежів, що формується індивідуально та є невід’ємною частиною договору про надання лізингу.

Розмір та умови сплати додаткових платежів та комісій, пов’язаних з укладенням, обслуговуванням договору та достроковим викупом об’єкта фінансового лізингу

Відсутні

Розмір та умови сплати платежів за супровідні послуги, що надаються лізингодавцем та/або іншими особами та є обов’язковими для укладення договору фінансового лізингу чи можуть надаватися протягом строку дії договору фінансового лізингу, якщо такі платежі не включені до складу платежів.

Відсутні

Строк, на який лізингоодержувачу передається об’єкт фінансового лізингу у володіння та користування

до 60 місяців

Інформація про необхідність укладення з третіми особами договорів щодо послуг, які є обов’язковими для укладення договору фінансового лізингу, перелік осіб, яких лізингодавець визначив для надання відповідних послуг

Протягом терміну дії договору фінансового лізингу об’єкт лізингу має бути застрахованим.

Умови переходу об’єкта фінансового лізингу у власність лізингоодержувача, якщо такий перехід передбачений договором фінансового лізингу

Об’єкт фінансового лізингу передається у власність лізингоодержувача на підставі Акту про передачу права власності та/ або іншого документу, який підтверджує передачу Предмета лізингу у власність на умовах, визначених розділом 6 Загальних Умов (посилання на договір лізингу)

Порядок та умови повернення об’єкта фінансового лізингу лізингодавцю

Повернення об’єкта фінансового лізингу лізингодавцю здійснюється на підставі акту повернення об’єкту лізингу або акту вилучення на умовах, визначених розділом 10 Загальних Умов (посилання на договір лізингу)

Загальні умови договору фінансового лізингу

За посиланням (посилання на договір лізингу)